Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tudtok gyógytornára lehetősége...

Tudtok gyógytornára lehetőséget "sztk"-son kívül?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de már 10 éve kellett volna folyamatosan gerinctornára járnom, de mindig csak halasztottam, mígnem egy napon nem bírtam már felkelni az ágyból, sem pedig mozogni, hirtelen mozdulatot pedig egyáltalán nem. Most már pár hónapja jártam TB-fedezettel az sztk-ba, és ha nem hagytam ki egy alkalmat se (heti 2*) akkor minden rendben volt. Fájdalom persze volt, sot..., de legalább mozogni tudtam, tudok már :)

Most viszont 2 hónap szünetre ítéltettem, mivel a gyógytornász egyedül viszi több száz ember tornáztatását, így aki már "öreg harcos" azokat elküldték 1-2 hónap szabira, hogy valahogy rendezodjenek ott a dolgok ugyanis nem fértünk már el a teremben.

Itthon pedig sajnos nincs hely a tornázásra, s ha mégis akadna, nehéz rávenni magam hogy tornázzak, hisz nagy fájdalmat okoz (hiába utána jobban mozgok).

Így szükséges lenne egy hely, ahova el tudnék járni rendszeresen (pl heti 2*) tornázni, de nem 5500ft/alkalom (mert ilyet például találtam).


Ha ismertek ilyet, kérlek minden információt írjatok le róla...


Elore is köszönöm! :)



2012. márc. 26. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Voltál rtg-n?
2016. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!