Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért mondják, hogy ártalmasak...

Miért mondják, hogy ártalmasak a szteroid tartalmú szerek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ártalmasak.
2012. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Talán mert ártalmasak....?

Olvasd el egynek a mellékhatásait, és ez kivételesen nem "lehetséges" mellékhatások hanem ha sokáig szeded biztos, hogy lesz mellékhatása. Attól függetlenül ha kell hát kell, ha azért szednéd mert lusta vagy edzeni hát megérdemled amit kapsz...

2012. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt tanácsolom, hogy inkább gyúrj, mint ezeket szedd. Láttam róla egy filmet, már nem tudom a címét, de nagyon durva volt, mert a csávónak a lábát le kellett miatta vágni.

Egyébként itt van: [link]

2012. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem éppen ártalmas..

az első 2 kúráig nincs semmi ártalmas dolog benne.. utána lehet csak bajod szerintem nagyon is hatásos szerek nem hiába gyógyszernek találték ki :)

2012. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, GYÓGYSZERNEK, nem azért, hogy zseni férfiak próbálják fenntartani a fittség illúzióját, mikor rombolják az egészségük...

A jó kis tesztoszteronozás heresorvadáshoz vezet, a glükokortikoszteroidok rákosoknak és autoimmun betegeknek szokás adni, szóval képzelheted, hogy nem gyenge cucc... Mellesleg csontritkuláshoz, immungyengeséghez és cukorbetegséghez vezethet, a levotiroxinnak szívkárosodás lesz a vége. Mindenki maga dönti el...

2012. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!