Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Spanom szerint a kórházakba a...

Spanom szerint a kórházakba a körül metélést ingyen megcsinálják ez igaz?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha biztosított vagy akkor talán. Persze ha "hobbyből" akarod akkor lehet nem. Persze ha találsz egy orvost aki hajlandó beírni valami problémát akkor igen. De ha történelmi távaltokban nézzük akkor talán nem érdemes megcsináltatni mert volt hogy a "kézzelfogható" bizonyítékok alapján járt valaki szarul. Vitatkozni nem kívánok se bizonyos dolgok megtörténtén sem azon hogy nem történt meg de a lényeg hogy ha megcsináltatod az nem fogod tudni elrejteni soha.
2012. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért szeretnem megcsinaltatni hogy tovább birjam sexben. Szoval nem betegségbol
2012. márc. 19. 14:33
 13/17 Köleséri Géza válasza:
100%

Szerintem valamivel meg kell indokolni, hogy miért szeretnéd, ha elvégeznék a műtétet. Higiéniai ok, vallási ok, stb...

Véleményem szerint ha jó indokot találsz, akkor megcsinálják ingyen.

2012. márc. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nyáron kiderül :)))
2012. márc. 20. 07:33
 15/17 anonim válasza:
100%

én engem másfél hónapja metéltek orvosi okok miatt, Pesten. diák vagyok kórházban műtöttek nem magánklinikán, maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel, bár rettegtem tőle az interneten keringő negativ dolgok miatt:D


UI: az első 1 hét szopás lessz:D:D:D

2012. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt ki mondta neked hogy a körül metélés után jobban fogod bírni a szexet? Én 35 éves vagyok de szerintem ez fejben dől el. Mármint az hogy meddig bírod. A műtéttel csak felesleges kockázatnak teszed ki a műszered. A műtét amúgy ingyenes. Nem kell mellébeszélni a dokinak megmondod hogy ezt szeretnéd mert te ettől jobban éreznéd magad és megcsinálják.
2012. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
46%
Nekem betegségi okok miatt 3 éves korom óta körbe van metélve és mit ne mondjak szégyellem,hogy nekem nem olyan mint egy átlag fiúnak.Annyi igaz,hogy higiénikusabb de akkor is kilógok a sorból és emiatt nem érzem jól magam úgyhogy ha engem kérdezel én nem szeretem ezt a "módót"
2012. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!