Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázást megcsinálják ingyen...

Beázást megcsinálják ingyen garanciában?

Figyelt kérdés
Telómat felülről víz érte, és a kijelző felétől felfelé nem érzékeli az érintést.. Nincs egy hónapos se.. megcsináják garanciában?
2011. júl. 16. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nemhiszem.
2011. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ki kell fizetni a takarítás/szárítás és esetleg az alkatrészcsere árát. De még a javításra sem vállalnak garanciát, mert nem tudhatják, hogy hol, mi romlik még el. Mi is így jártunk, a férjem telefonja vizet kapott, azonnal szétszedte, rohantunk vele a szervízbe és ezt mondták. Bevállaltuk a költségeket, végül 2 hét múlva bedöglött a telefon és mégis újat kellett venni. Ha számít, T-mobile volt.
2011. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

A leggyakoribb ok a garancia megszűnésére a beázás! Ha a telefonban (legtöbbször az akku alatt) lévő indikátor rózsaszínűre változik, akkor megszűnik a garancia!

Nézd meg, hátha az indikátor fehér maradt, és akkor próbálkozhatsz, de ha szétszedik akkor lehet hogy lászani fognak a víz nyomai belül is!

2011. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én hozzá nem nyúlok a telefonhoz... még egy hónapos sincs.. több mint 75eFt volt.. prémium kategóriás.. csak megcsinálják...
2011. júl. 16. 14:54
 5/12 A kérdező kommentje:
az indikátornak semmi baja :) épp csak pár csepp érte.. de ezek szerinte elég volt..
2011. júl. 16. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Hülyeségre nincs garancia.
2011. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ezt most nem értem mire írtad...
2011. júl. 16. 15:04
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Beazasra, osszetoresre nincs garancia. Fogd fel!!!
2011. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vidd vissza nyugodtan.


Két lehetőség van:

1. Megcsinálják.

2. Nem csinálják meg.


Mondd azt, hogy nem értesz hozzá mi tartozik a garanciába, de ha fizetős akkor előtte szóljanak, addig ne csinálják. Ilyen egyszerű.

2011. júl. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Emberek... ma reggelre eltűnt a probléma. teljesen jól működik a telefon.. megrendeltem a Samsung szervizfutárt... hogy tudom törölni a szervizigénylést?
2011. júl. 17. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!