Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet ez allergia? érzékeny...

Mi lehet ez allergia? érzékenység?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdek mozogni (kb 30-45 perc biciklizés) és megállok, egy 5-10 percre akkor a karomon (könyök és csukló között) elkezd kipattogzani a bőrőm de valami eszméletlenül. Ha ez számít valamit amikor megállok akkor ki vagyok melegedve. Továbbá az akkor is előjön, amikor kint játszok, és bejövök a 20 fokos lakásba akkor nagyon gyorsan is kipattogzik, és egy Kálcium Musk-ot beveszek és egy 5-10 perc után elmúlik. Amikor kipattogzik viszket is. Biciklizés közben nem de amint megállok akkor elkezd kipattogzani. Mitől lehet ez? Ha ez számít? akkor én allergiás vagyok a: Parlag fű, pázsit fű pollen és mogyorófára. Nekünk az udvarunkon pázsit fű van, de nem itthon biciklizek, hanem elmegyek a faluba egy nagy körre. Van amikor a hasam a melkhasam és mint két kezem kipattogzik, de most csak a bal kezem nagyon meg a jobb egy kicsit. de se a hátam se a melkhasam se pedig a hasam sem pattogzott ki most. Mi lehet a baj? vagy lehete, hogy ez csak hideg allergia, Vagy csak ott jön ki, ahol jobban megfújt engem a szél? Szembeszél meg oldalszél volt
2012. márc. 12. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen. És ez kb most Február vége, március elejére jött elő
2012. márc. 12. 16:51
 2/4 kicsiszolo válasza:
Ha ezt gyakran tapasztalod és a meleg beálltával se múlik érdemes elmenni orvoshoz.
2012. márc. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostanra meg már telljesen elmúlt. és igen. Bemegyek egy kb 20 fokos helyre 30 perc alatt eltűnnek a pattogzások
2012. márc. 17. 15:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, de aranyos kedves kérdéskiíró ez a "pattogzik" szó.:DD még sohasem találkoztam vele így, ilyen kontextusban.
2014. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!