Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elestem és nagyon fáj. Szerint...

Elestem és nagyon fáj. Szerintetek mi történhetett? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy jégfoltra léptem és nagyot estem vagy 2-3 hete. A fenekemre estem és szörnyen fáj. Még most is alig bírok ülni, ha fel akarok állni vagy helyezkedem irtózatosan fáj, de ha járok akkor semmi. Megrepedhetett a gerincvég, vagy mi lehet ez?..Segítsetek..:((
2012. márc. 1. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy RTG-t. Valószínüleg a farok csigolyád megrepedt. Légy erős, nagyon sokáig így fog fájni.
2012. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ma akartam be menni orvoshoz, de holnap farsangunk lesz, szervező vagyok, nem hagyhatom ki...:|| de majd hétfőn bemegyek és kérek beutalót..


Ne már..már most is elegem van belőle..erős leszek és köszönöm hogy ilyen kedvesen válaszoltál nekem!

2012. márc. 1. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen sajna az egy fájdalmas terület...még nem vagy elkésve én 1 hét után mentem el dokihoz és RTG alapján kiderült hogy valamelyik csigolyám nem is tudom már, hogy hány fokos szögben kicsúszott...annyira nem hogy hozzá kelljen nyúlni csak egy ideig fájt mint az állat...ha megrepedt volna sajna akkor se tudnak vele mit kezdeni (gipszelni nem lehet) szigorú pihentetés, fekvés és normál kereteken bellül fájdalomcsillapító. Jó ha tudod mi a baj, de nem kéne rá mozogni (az a baj, hogy ha már rendellenes helyzetbe került 2-3 hét elteltével már igen nehezen lehet műtéttel is vissza helyezni a dolgokat (de szerintem a farkcsigolyád törhetett le, azzal nem tudnak mit csinálni csak baromira fáj egy jó ideig) Ha nincs időd beutalót kérni a háziorvostól akkor a sűrgősségi sebészetre menj (TAJ kártyával)
2012. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!