Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel után duzzadt véna?...

Vérvétel után duzzadt véna? Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam vérvételen. Minden simán ment, azonnal eltalálták a vénám, és nem is fájt olyan borzasztóan.


De kb. egy óra múlva nagyon lüktetni kezdett a szúrás helye. Most olyan fél centis, fájdalmas pirosság van ott, ahol megszúrtak, a vénám meg van dagadva (alapból nem látszanak az ereim, de most szó szerint kidagad a vénám).


Ilyet még sosem tapasztaltam vérvétel után. Mi lehet ez?


2011. dec. 13. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit begyulladt, semmi gáz, hamar elmúlik.

Nekem volt szerencsém két hétig tartó nagy véraláfutáshoz is - nyáron, csodás volt. xD Eléggé elszúrta aki vette a vért. :S Amúgy még attól is lehet, hogy nem nyomtad rá eléggé vagy elég ideig a gézlapot. Már a piros folt.

Fájni meg fáj, én a kezemet se tudom kinyújtani napokig néha. :( De mondom, nincs nagy baj, előfordul.

2011. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Véraláfutás szokott lenni néha, elég rossz vénám van, de ez most más jelenség, és jobban fáj.


Ahogy mozgatom a karom, olyan, mintha ki akarna szakadni a vénám.

2011. dec. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!