Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet megkérdezni, hogy...

Hol lehet megkérdezni, hogy valakinek mennyi TB tartozása van?

Figyelt kérdés

Ha valakinek sokáig nem volt bejelentett munkahelye, s nem fizette a TB-t, hol lehet utánajárni, hogy pontosan mennyi összeggel tartozik?

Ha bemenne az OEP-hez megkérdezni, akkor biztos fel is szólítanák a fizetésre. Ezért kérdezem, hogy ezenkívül nem lehet valahogy megtudakolni?


Illetve, ha lenne bejelentett munkahelye, akkor vonnák tőle a lemaradást?


Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 29. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2012. febr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Apeh -hez kell bemenned,abba ahova helyileg tartozol.és ott utana néznek.nem vonjak sehonnan,hanem be kell majd fizetni.én is lógók ugy 80 ezerrel 2 éve kb,de nem kerestek még.
2012. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg ezt magadnak is nagyjávol kitudod számolni,h miota nincs bejelentett munkahely,4500 most azt hiszem egy havi.
2012. febr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
énis 100 körül tartozom, de nem kerestek meg. munkahelyem van azóta, és jó a tb-m. lassan bemegyek kérni részletfizut, nehogy bemérguljenek :) de borzaszto a rendszer.
2012. febr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most idén 1 hónapra 6390 forintot kell fizetni,tavalyi volt 5100, az az előtti év talán 4900 ft.

Nav-ot kell hívni vagy bemenni.

2012. febr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyen sok lett?az elején még 3500 ft volt.haladunk..
2012. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Nem nekem lenne, ezért sem tudom pontosan, hogy mennyi a lemaradása az illetőnek. Illetve volt olyan munkahelye, hogy hol bejelentette a főnöke, hol nem.

Nem igazán értem a miértjét. Csak eléggé össze-vissza volt bejelentve, s kicsit nehézkes pontosan tudni a nem fizetett hónapokat.

Még az érintett sem tudja, hogy az egyik munkahelyén (maszek) mikor volt bejelentve, s mikor nem.

2012. febr. 29. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!