Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugye nem lehet bénulás a vége?

Ugye nem lehet bénulás a vége?

Figyelt kérdés

Ma a snowboardozni voltunk, eléggé jól tudok..

Ugratni akartam az egyik ugrón, viszont ugráskor rosszul ugrottam el, elvesztettem az egyensulyom..elég magasról a jeges foldre estem fenékkel. A derekam, a gerincem fájt elképesztően. Még mindig fáj, hétfőn elmegyek az orvoshoz ( ma szombat van). Volt már valakinek hasonlo esete? És ugye nem lehet bénulás a vége..:((


2012. febr. 25. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha most tudsz mozogni,akkor nem, De repedés lehet,ezért nem kéne vele várni hétfőig.
2012. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
na azt azért nem hinném!! Nyugi! De orvoshoz menj, és lehetőleg feküdj, kímáld magad, nehogy rosszabbodjon.
2012. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kíméld:) De a kímálást is kipróbálhatod, lehet, hogy tuti tipp:):)
2012. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:)
2012. febr. 25. 18:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha még valakinek van véleménye, kérem irja le...
2012. febr. 25. 18:50
 6/9 anonim ***** válasza:
:D:D:D jóformán ugyanez esett meg velem , síléccel, kiúszott alólam.. 2 hétig fájt borzalmasan :) de jóbarát csontkovácsom megnézte, és mondta h semmi komoly bajom nincs, bírjam ki amíg fáj :) és sokat pihenjek!
2012. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zsibbadnak a végtagjaid, nem fáj enyhe nyomásra a gerinced és nem mozgatod rosszabbul a végtagjaid, akkor valószínűleg nincs nagy gond, de ilyen fajta esésből össze lehet szedni egy kompressziós csigolyatörést, amely rosszabb esetben bénulást okozhat. Orvosi vizsgálat mindenképpen szükséges, vasárnap pedig még talán kevesebben vannak a balesetin, mint hétfőn.
2012. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, indulok a korházhoz:).
2012. febr. 26. 08:49
 9/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Na mit mondtak???

2012. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!