Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tart míg kifakad a...

Meddig tart míg kifakad a herpesz?

Figyelt kérdés
Herpeszem van már 4 napja de még csak hólyagok és még nem fakadtak ki.Mennyi ideig tart hogy kifakadjon?

2012. febr. 20. 18:06
 1/2 anonim válasza:
Attól függ. Ha rendesen kezeled, akkor akár a második nap. Vagyis én most csak saját tapasztalatokat mondom. Nekem is éppen van... mivel általában éjszaka jön ki, ezért nem érzem a bizsergő, feszülő érzést előtte. Viszont! Amint kijön bekenem gyorsan Zovirax herpeszkrémmel, és amint felszívódott egyből megy rá a fogkrém.
2012. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Bocsi, a felét véletlen kitöröltem. :$


Szóval, megy rá a fogkrém... ezt én 1-2 óránként lemosom, és újra fogkrém. Nagyon csúnyán kiszárítja a szádat, de nekem másnap egész délelőtt folyt az a "cucc" a herpeszből, szóval állandóan törölgettem. Most van 3.napja, és már sokkal kisebb, és szépen gyógyul. Fogkrémmel ma már nem kentem, nem is szabad --> ZOVIRAX,ZOVIRAX,ZOVIRAX, meg méz esetleg:) Állítólag segíti a gyógyulást. Remélem tudtam segíteni.

2012. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!