Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szeretnék elmenni fogászatra...

Szeretnék elmenni fogászatra kezelésre, fogtömésre, de nem érvényes a taj kártyám. Ez esetben mennyibe kerül a kezelés elvégzése, vagy amíg nem intézem el, és nem rendelkezek érvényes taj kártyával addig nem kapok ellátást?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem vagyok már diák, de munkalyem sincs, ezért szeretném magamnak intézni.
2012. febr. 20. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha befizeted a TB összegét, attól a naptól kezdve érvényes vagy. Esetleg menj el az OEP valamelyik irodájába, és kérdezd meg.
2012. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj akkor magánhoz, vagy fizesd be a TB-t (azt úgyis be szokták hajtani utólag).
2012. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ki kell fizetned a kezelést, akkor a magánorvos sokszor olcsóbb, úgyhogy én is ezt ajánlanám. A TB-t mindenképpen fizesd be, mert késedelmi kamattal fogják behajtani rajtad! Ha jelenleg nem teheted meg, akkor a lakóhelyed szerinti önkormányzat szociális osztályára menj be, és kérd tőlük, hogy vállalják át a befizetésed. Elég komolyan veszik, és úgyis kiderül, esetleg már évek múlva, amikor nem is számítasz rá.
2012. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!