Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit vigyek magammal kórházba?...

Mit vigyek magammal kórházba? Jó dolgokat szedtem eddig össze? Sürgős! Még ma kell

Figyelt kérdés

Ma délután tudtam meg hogy háziorvosom beírt kórházba. Ma voltam vérvételen és ma már látta az eredményt. Nagyon alacsonyak voltak az értékek, ezért azonnal beírt. Valószínűleg 1-2 napra kell benn maradnom. Mellette köhögök, kis lázam is van.


Amire eddig gondoltam vagy már meg is van :


-Pizsama (1 vagy 2)+ vastag zokni, kesztyű stb.

-Más, "otthoni" ruha amiben tudok sétálgatni

-Nasik (banán,joghurt,kenyér,szalámi,kakaó stb.)

-Pipere dolgok ( szappan,fogkefe,fogkrém,fésű)

-Papucs (2)

-Láz és fájdalom csillapítok

-Betét (ha pont holnap jönne meg, mert még nem volt)

-Könyv,újság,rejtvény,papír,ceruza, rajkellékek

-Telefon és töltő

-Leírom hogy mit adnak a tv-ben


Egyenlőre ezek vannak meg. Várok még további ötleteket is, de sürgősen ! Még ma estére kéne ! 13/L


2012. febr. 17. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Fürdőköntös, törülköző, evőeszközök, pohár, ásványvíz,WC papír.
2012. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani amit az elözö mondott meg még papirzsepi esetleg sampon ha tovább bent tartanának tusfürdő dezodor vagy spray szerintem minden megvan
2012. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kényes vagy te is az ilyenekre, akkor párna amit megszoktál lehet kapni wcre rakható papírülőkét, kézfertőtlenítő.
2012. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasni való.Nem biztos,hogy van tv!Keresztrejtvény,Taj,lakcím kártya.Beutaló amit az orvos adott.Esetleg régi zárójelentés ha van ilyen.Jó kedv...
2012. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!