Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a bajom? 2 hete...

Mi lehet a bajom? 2 hete fejfájás, láz, stb

Figyelt kérdés
Ma két hete hőemelkedés(mindig 37,4), fejfájás, rosszullét, fáradtság, étvágytalanság, köhögés. Arra a hétre ki lettem írva. De múlt héten szerdán ismét rosszul voltam. Visszamentem, kiírt csütörtök péntekre. De ma megint ugyan az. Már unok elmenni az orvoshoz. Ad egy marék gyógyszert, elszedem, de nem használ. Mi lehet a bajom? Mit csináljak?
2012. febr. 13. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
fejfájás, rosszullét, fáradtság, étvágytalanság ezek mind lehetnek a frontok miatt. a köhögést valahol összeszedted, ált. ha én is elkapom legalább 2 hétig köhögök. a 37.4 pedig semmi, nekem egész nyáron annyi volt, meg most is 37 általában. lehet hormonok miatt, meg van aki alapból ilyen.
2012. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De normális esetben csak 36,6-36,8 között, csak ha rosszul vagyok 37,4
2012. febr. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!