Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha időpontot szeretnék kérni...

Ha időpontot szeretnék kérni egy szakrendelésre (van beutalóm) és lehet emailben is kérni, akkor mit írjak a megszólításhoz az elején?

Figyelt kérdés
Gondolom: Tisztelt... valaki. De ki? Vagy ezt hogy oldjam meg. És azért nem hívom őket telefonon, mert eddig egyfolytában hívtam őket és vagy nem vették fel, vagy foglalt volt.

2012. febr. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt Doktor Úr!

Időpontot szeretnék kérni a rendelésre.

2012. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm
2012. febr. 3. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még arról, hogy e-mail-ben is lehet időpontot kérni bárhová :( Szólítsd őket a "nevükön" :) Pl.: Tisztelt Bőrgyógyászati (vagy más) Szakrendelés! :)
2012. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a megszólítás a lényeges hanem vannak a beutalón olyan számkódok amiket be kell diktálni ami nélkül nem adnak időpontot.
2012. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én eddig telefonon és személyesen kértem, de sehol nem kellett bediktálnom a beutalóról semmit.

Ám még lehet az is, Tiszteletem, és az adott szakrendelés, megszólítása.

2012. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát itt lehet emailben időpontot kérni. És pont azért voltam bizonytalan, mert eddig én is csak telefonon kértem. A honlapon le volt írva, miket kell az üzenetbe írni, a beutaló kódja nem volt közte, de azért odaírtam.

Végül azt írtam amit az első válaszoló írt. Mondjuk nyilván először nem az orvos olvassa, de arra jutottam, hogy teljesen mindegy, úgyse ez az üzenet lényege.


Köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!