Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek más kerületbe szakrend...

Mehetek más kerületbe szakrendelésre?

Figyelt kérdés

XIV. kerületben lakom, rendszeresen járok bőrgyógyászhoz, de nem igazán vagyok elégedett. Barátom az V. kerületbe jár, nagyon dicséri, mert remek orvosa van (ő ott is lakik).

Van lehetőség arra, hogy én is oda menjek? Vagy ki se szolgálnának ott?


2012. jan. 15. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátod kérdezze meg az ő orvosát, hogy hajlandó e fogadni téged is, és ha igen, akkor írass a háziorvosoddal beutalót hozzá. Ugyanis beutaló nélkül csak a saját sztk-d köteles ellátni. Természetesen a szabad orvosválasztás értelmében mehetsz bármelyik orvoshoz, ha ő hajlandó fogadni.
2012. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mehetsz, szabad orvosválasztás van
2012. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én másik kerületbe szerettem volna menni fogászatra,mert a XI. kerületben egyik fogorovos sem mond árat (kötelessége lenne), és NEM LEHET, a betegjogi képviselővel beszéltem.
2012. jan. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 fogorvoshoz (is) nyugodtan lehet menni másik kerületbe.
2012. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak igaza van, nekem a kerület betegjogi képviselője mondta,hogy nem.

Ma viszont felhivtam az OEP központban a fogászati szakreferenst,aki szerint fogászatnál is lehetséges a váltás.

2012. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!