Mi ez? Aranyér?

Figyelt kérdés
A végbelem kívül volt nekem egy sötét szürkés csomó ami NEM FÁJT! elmentem vele egy sebészhez ő fogta ott helyben lemetszette...ok...másnap rá 3db ugyan olyan kis csomók jöttek ki ott, vissza mentem a SEBÉSZ-hez nem orvos SEBÉSZ megnézte és azt mondta, hogy aranyér vérrög. Ez érdekes mert ha az akkor nekem miért nem FÁJ VÉRZIK STB.! akkor ez most aranyér vagy nem? És ezt egy sebész csak így ránézésre meg mondja mindenféle szövettani vizsgálat meg ilyenek nélkül? Értelmes válaszokat várok értelmes emberektől a többi menjen és lője le magát valahol.
2012. jan. 24. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aranyér megállapításához nem kell szövettan. Nagy valószínűséggel aranyered van. Vegyél rá végbélkúpot meg kenőcsöt. Azoktól vissza húzódik. Nekem is úgy volt hogy nem fájt és nem vérzett. Hemorrhoidale végbélkúpot vegyél napi 1x kell feltenni. Meg reparon végbélkenőcsöt. recept nélküliek!
2012. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. jan. 24. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az aranyér megállapításához tényleg nem kell szövettan, meg ilyesmi.

Amúgy nekem se fáj, meg nem is vérzik.

Mit mondott rá az orvos, mit csinálj vele?

2012. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez úgy volt, hogy le vett egy vérrögöt, és utána vele szemben most kijött egy újjab és nagyobb vérrög ( csomó ), azt mondta hogy ülő fürdőzzek, meg egyek sok rostot...
2012. febr. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!