Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van e ojan inyekci hatgerincse...

Feri10 kérdése:

Van e ojan inyekci hatgerincservre, ami osze huza a servet. Menyibe kerulhet, es ismertek ojan dokit, aki be is adna? Kozsonom

Figyelt kérdés

2012. jan. 22. 14:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Én is hajlamos vagyok kijavítani a nyelvtani hibákat, de ez nem az a hely és kérdés, ahol ezt meg kell tenni. Nyilván a kérdezőnek valamilyen fizikai problémája van, ehhez kért segítséget, ezzel a "sikerült magamat minimális szinten kiművelnem nyelvtanilag, úgyhogy irreleváns szituációkban is kiélem magam" viselkedéssel nyilván senki nem megy semmire. Ha a másik nyelvhasználatát segíteni kívánjátok, akkor úgy tegyetek javaslatokat, a sz4ros frusztrációk kiélése más témakör, és nevetségesebb is.
2012. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szal sokat segítettünk a 10 éves Ferinek.

Ő pedig biztosan nem maga miatt kérdezett itt, ilyent. Valszeg segíteni szeretett volna valakinek.

Feri: biztosan van a gerincsérve hatásos kezelés, de ehhez orvoshoz kell fordulni. Kiindulásként a háziorvoshoz.

2012. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg de! Ha valaki leír valamit próbálja meg azt helyesen tenni, mert lehet hogy sokan olvassák és ez ne legyen példa.Ha meg nem tudja a helyesírást /attól még lehet közt. elnök/, akkor kérjen meg valakit.Egy hátgerincsérv nem

indok az elhülyülésre. Arra ott van a... na ...izé... hogy is hívják...mindjárt... a...ja: Alcheimer-kór.

2012. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!