Ez nagy baj? (lent)

Figyelt kérdés
Szerdán volt egy hete hogy megműtötték a nagylábujjam körömágy gyulladás miatt. Most kb. egy 20 perce el kezdett lüktetni és átvérzett a kötés. Ez nagy baj?? 2 naponta járok kötözésre és eddig sose vérzett át és az orvos is azt mondta hogy minden rendben van vele. Holnap megyek kötözésre elég lesz akkor vagy kötözzük át most itthon??
2012. jan. 19. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon átvérzett a kötés, átkötheted, de szerintem megvárhatod vele a holnapi napot. Hogy mitől lüktet, azt az orvos is csak akkor látja ha leveszi a kötést, de szerintem nem lesz különösebb baj vele.
2012. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na túl vagyok a kötözésen minden rendben van :) Az orvos se tudja hogy mitől vérezhetett de azt mondta hogy szépen gyógyul. :D
2012. jan. 20. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!