Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Rivotrilt valakinek írt már...

Rivotrilt valakinek írt már fel orvos?

Figyelt kérdés
ha igen mire? és voltak-e mellékhatásai?
2012. jan. 17. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Statisztikailag elég sok embernek írnak fel rivotrilt. Mellékhatásokat pedig megtalálod a tájékoztatóban.
2012. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a tájékoztatóra vagyok kíváncsi...azt akárhol el tudom olvasni!!!hanem mint a kérdésben írtam hogy aki szedte,neki milyen mellékhatásai voltak!!!:)
2012. jan. 17. 09:22
 3/5 anonim válasza:

Én nekem 0.5 Rivotrilt írtak fel, az valamivel gyengébb (talán) mint a frontin. De teljesen felesleges szedni, a gyógyszer mankó, én 1 hónap szedés után leálltam róla, mert edzeni se tudtam tőle annyira el voltam gyengülve.

Én inkább megpróbáltam szembesülni magam a félelmeimmel, meg a problémákkal. Ez a lehető legjobb módszer, mert a gyógyszer csak mankó csak elnyomja azokat a tüneteket amit a félelmed generál a testeden lásd: pánikroham

Nekem annak idején barátnőmet a frontin baszta szét, de olyan szinten hogy nem csak a kapcsolatunkat szarta le, de az egész életét, és egy idióta barom lett. Azóta is el van kallódva és nem foglalkozik semmivel a kurvuláson kívül. Persze ez egyén függő, van aki ezekre a szarokra rákattan, van aki az életet választja és megpróbálja úgy alakítani a dolgokat hogy ne kelljen ilyen mankóra támaszkodnia egész életében. Vannak szélsőséges esetek mikor már ténylegesen szükséges a gyógyszeres kezelés, na de hogy minden jött ment fiatalnak ezt a szart felírják? Hát nevetséges. Én mikor már első alkalommal voltam 18 évesen egyből meg is kaptam receptre, éreztem kezdek rákattani, kértem is még 1 dobozzal hogy tudjam szedni mivel éreztem szükségem van rá utána pedig egyik nap fogtam és kidobtam a kukába. Nem jó ez semmire.

Nekem egyébként "meg nem határozott bipolaris affectiv zavar."-ra írták fel. Legalábbis ha jól emlékszem az ambuláns lapon valami ilyesmi szerepelt. Közölték velem miután kitöltöttem pár tesztet hogy valami középfokú depresszióm van és hangulatingadozásaim.

2012. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok, hozzátenném mellékhatásokkal nem nagyon szembesültem. Max annyi hogy leszartam a dolgokat és nyugodtan tudtam üldögélni és gondolkozni, na meg punnyadáson kívül mást nem csináltam. De ez nem nevezhető mellékhatásnak :) Sose szedtem egyébként ilyen fajta gyógyszereket, sőt eléggé féltem is tőle.
2012. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem írtak már fel pár hónapja, szedem is azóta, és nekem sokat segített eddig. Olyan betegségem van, amitől pánikrohamaim lesznek, és ezt mással nem tudom megszüntetni, minthogy, amikor érzem, hogy már kezd előjönni a rohamom, beveszem. Nálam 10-12 órán át hat, addig teljesen nyugodt tudok maradni. Önmagától ezt nem lehet megszüntetni. Függő nem lettem, mert tényleg csak akkor veszem be, ha érzem, hogy már szükséges. Mellékhatása több is van, én beszedés után 1-2 órán át kábult vagyok egy kicsit és szédülök. De ez mindenkinél változó.
2012. febr. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!