Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kilátástalan élet?

Kilátástalan élet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy igen nagy gondom ami kihat a párkapcsolatom!Szeretnék ebben segítséget kérni,mert több mint valószínű hogy tönkre is fog menni, DEPRESSZIÓSNAK érzem magam!Semmi kedvem élni, semmi kedvem létezni , úgy érzem mindenkit csak megbántok , és amit nagyon akarok az úgy sem fog sikerülni ,illetve mindig rosszul végződik!Elegem van mit lehet ez ellen tenni? Mivel változtathatnám meg a házzá állásomat? úgy érzem rossz vagyok!!!!Kérlek segítsetek!A páromért mindenről lemondtam!Mindenről!Nem képes elhinni hogy csak ő van nekem !! Bár azt hozzá tenném, hogy 4-5 hónapig hazudnom kellett a múltammal kapcsolaztban!!Nem gondoltam végig és nem láttam be hogy ez neki mennyire fontos!!szégyenltem magam előtte mert tudtam HOGY MELLETTE MÁS EMBER VAGYOK!!Nem veszi észre a változásaimat , és már nem is akarja Ennek ellenére én még mindig szeretem és elveszettnek érezném magam!!Hogyan fogjam fel másképp? úgy érzem megtaláltam a másik felem , akivel együtt leélhetnék egy életet!Olyan dolgokra gondoltam mellette amit el sem tudtam volna képzelni!Állandó bizonyítási kényszer van bennem , és mindig elszúrom !!!DE MIÉRT!!!???????? Valkinek ha hasonló gondjai vannak vagy voltak kérem ossza meg a tanácsát!!Hogyan léphetek túl rajtuk?!Kell gyógyszert szednem? Vagy Hülye vagyok, egy reménytelen eset akinek nem lesz soha élete? egy lány
2012. jan. 8. 21:12
 1/1 _Jessy_ ***** válasza:
Ez eléggé súlyosnak tűnik, szerintem legjobb amit tehetsz az, hogy elmész pszichológushoz, és megbeszéled vele, mielőtt nagyobb baj lenne. Sokan szégyelnek oda menni, mert dilidoki, meg blabla... de segít. Lehet, hogy gyógyszer sem kell hozzá, és elég lesz néhány beszélgetés szakemberrel. Remélem mihamarabb rendbe jössz. Jobbulást!
2012. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!