Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » KEMO KEZELÉST ÉRDEMES ELKEZDEN...

Mutyi kérdése:

KEMO KEZELÉST ÉRDEMES ELKEZDENI? SEGÍTSETEK! Kéne járnom, de nem tudom mit tegyek. Sok embertől azt hallottam, h csak emberirtás miatt használják.

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

a kemoterápia egy méregkezelés

igaz, hogy a rosszindulatű sejteket elpusztítja, de mellette még elpusztít milliónyi egészséges sejtet is


nem írtad, hogy miféle és mennyire súlyos a betegséged, de ma már nem "divat" a kemo, sokkal felvilágosultabb és humánusabb módszerek is vannak

(gerson-diéta, óriásdozisú c-vitamin kúra)

2011. dec. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Mondják ezt olyanok, akik sosem voltak rákbetegek és nem voltak életveszélyben!!!!! Vagy te névtelenül és "okosan" vállalod a felelősséget, ha meghal, mert nem egyezett bele a kemoterápiába? Azért mert te ilyen homeopátiás fosokkal üzletelsz (szerintem), ne akarj rosszat másoknak. A kemo úgy működik, hogy a leggyorsabban osztódó és működő sejteket öli meg a szervezetben. Ilyenek a rákos sejtek és haj is például.
2011. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát nézzük. Kemo nélkül szinte biztosan meghalsz (vannak ilyen csodás gyógyulások, de azért nem ez a jellemző). A kemo egy szar, télleg méreg, de még mindig nagyobb eséllyel éled túl vele. Kérdezd meg az orvost, hogy mennyi esélyed van, az alapján dönthetsz.
2011. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ne hallgass az első válaszolóra. Gondolom, nem volt még beteg. Amennyiben az orvosod ezt javasolta, mint módszer, akkor nem is értem, hogy merül benned fel, hogy ne menj. Én is daganatos beteg vagyok. Igen, ez citosztatikum, sejtméreg. De. Nem úgy működik, mint a sósav, annál azért kicsit kontroláltabb dologról beszélünk, nem két éves kutatással a háta mögött. És jelenleg a leghatásosabb, legjobb rákellenes szer a megfelelő kombinációval. Nem mondom, hogy kellemes, de, ha rákos vagy, és élni akarsz, akkor ez kell. Hogy mellé milyen gyógyulást segítő egyéb kiegészítéseket használsz, az a Te dolgod, a Te döntésed, de, ha meg akarsz gyógyulni, elfogadod az orvos utasításait (is).
2011. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

első vagyok és nem üzletelek semmivel


egy szóval sem mondtam, hogy ne járjon a kemóra


mielőtt lehurrogtok, gondolkozzatok:

a vegy-és gyógyszeripar üzlete réges-rég a gyógyszerhegyek felírására szocializált "egészségügy"-é


A barátom élsportoló lányánál (21 éves) agresszív agytumor jelentkezett. A lány szinte teljesen lebénult, a tumor olyan helyen volt, hogy nem lehetett műteni, az orvosok széttárták a karjukat.

A barátomnak szerencsére volt amerikai ismeretsége, kivitte a lányt és gerson-kúrával kezelték, lúgosították.

8 hónap alatt felgyógyult, sétál, szellemileg ép.

Kemó nélkül!

2011. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem ezek a csodás gyógyulások vannak túlnyomó többségben... Egyébként agytumorra nem is használ a kemo. Olvass utána miért nem...
2011. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Örülök, hogy meggyógyult, meg annak is, hogy ki tudtátok kapcsolatokon keresztül vinni Amerikába, ahol a kemo nem "divat". Ennek ellentmondva épp nemrég adták be a kérelmet orvosaim egy Amerikában idén kifejlesztett, modern hatóanyagú kemoterépiára. Szóval, azért gondolom ott is "divat" még. Kár, hogy a magyarok nem ilyen trendik, ugye?


Szóval, mielőtt káros és haszontalan információkat terjesztesz, fontold meg a szavaid következményét, hisz, bár nem a Te életedről van szó, de akkor is ÉLETRŐL van szó! És nekem, aki nyakig benne van éppen, és azoknak, akik már meggyógyultak ITT, ezektől a nem "divatos" cuccoktól, azoknak igenis vérlázító, hogy olyanról beszélsz, amiről csak halvány lila gőzöd van ismerősön keresztül.

2011. dec. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

11:22

sajnálom, hogy beteg vagy, de süt belőled a rosszindulat

így nehéz lesz meggyógyulni

2011. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem süt belőlem a rosszindulat. De felháborító, hogy ostobaságokkal tömik a kétségbeesettek fejét olyanok, akiknek semmi közük nincs ehhez.
2011. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Az talán nem rosszindulat, hogy átvitt értelemben az egyetlen megoldásról készülsz lebeszélni őt azzal az indokkal, hogy Amcsiban már nem trendi? Még mindig nem értem, hogy aki NEM orvos, NINCS köze a dolgokhoz, az minek tesz úgy, mintha övé lenne a spanyol viasz szabadalma?


Örülnék, ha végre valahára abbahagynák a kontárok a beleszólást az ilyen témákba, mert mindenki addig okos, míg nem ő a beteg. Addig bátran játszik életekkel, és ad tanácsokat felelőtlenül. Ezen gondolkozz el, és azon, hogy akkor ki is a rosszindulatú és miért.

2011. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!