Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sebésznek készülök és nem...

Sebésznek készülök és nem igazán bírja a gyomrom a véres dolgokat?

Figyelt kérdés
Idővel megfogom szokni vagy mindig így lesz? Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. dec. 3. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy már?
2011. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod a vért semmiképpen ne készülj sebésznek!!
2011. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hullákat is kell boncolnotok. Azt fogod bírni?
2011. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Nagyon egyszerű: amikor vágsz, akkor ne nézz oda.
2011. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még igazából nem próbáltam (lehet hogy bírnám)! De ha nem akkor meg tudnám szokni mikor pl. már tizedjére csinálnom?
2011. dec. 3. 22:30
 6/10 A kérdező kommentje:
*csinálom
2011. dec. 3. 22:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Van pár ismerősöm az orvosin, nekem eddig ők azt mondták, hogy ezt teljesen meg lehet szokni, összesen 1 emberről halottam aki nem bírta, de az olyan emberek általában már az első évben ott szokták hagyni az egyetemet és nem oda mentek volna eredetileg.

Ha megvan az elhivatottságod, agyad hozzá akkor szerintem ez csak hozzáállás kérdése, nem úgy kell kezdeni, hogy bírni fogod-e, hanem, hogy bírni fogod.

2011. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem, az árral szemben úszol.

ha felfordul a gyomrom tőle, nem mehetek szippantósnak, és karok nélkül nem lehetek krupié.

2011. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdekes egy ember vagy! Hogy a fenébe jutott eszedbe hogy orvosira menj, ha nem bírod a vért! Nem irtad hanyadik évet nyomod az egyetemen, mivel találkoztál már a kórházban.

S ha esetleg voltál már a műtőben, mert műtétnél még nem asszisztáltál,hogy reagáltál, a vér látványára, szagára. (mert az is van a sok vérnek)

Nem fogod megszokni, ebbe ne reménykedj!

Keress más területet,bár nehezen találsz az egészségügyben vértelen helyeket.

2011. dec. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még nem járok az orvosira.Éppen ezért szerettem volna ezt megkérdezni hogy van-e értelme vagy keressek valami mást.Sosem voltam finnyás lány, lehet hogy bírnám... még átgondolom! De addig is köszönöm a válaszokat :)!
2011. dec. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!