Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mostanság ki vagyok merülve...

Nem dávid kérdése:

Mostanság ki vagyok merülve idegileg mit lehet tenni? SOS

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok 22éves. Mostanság túl sokat is dolgoztam meg történt egy két rossz dolog és úgy érzem hogy idegileg ki vagyok merülve. Fáradt vagyok, kedvetlen, remeg a kezem és felkapom vizet gyorsabban mint régen. Szedem magne B6 ot de nem sokat segitet. Nyugtatot nem szeretnék szedni mert nem olyan súlyos a helyzet , de kérdésem hogy nem lehet valahogyan olyan infuzió kurát felvenni ami segítene rendbe tenni az idegeket? vagy milyen megoldások lehetne még? Illetve milyen orvoshoz forduljak?
2011. nov. 26. 15:01
 1/7 anonim válasza:
Ne vegyél be gyógyszert..Nem segít úgy se,neked az kell hogy lefekszel,alszol,és pár órára kikapcsolsz.. nagyon agyon hajszolod magad!Nem kell orvoshoz fodulni,elég ha egyensúlyba hozod a szervezeted.Pihenj egy napot.. ;)
2011. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
SPORTOLJ! Addig, míg teljesen kész vagy.
2011. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van, aki a sportot javasolta. Én is arra szavazok.
2011. nov. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! majd futok ha lesz időm!
2011. nov. 26. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hosszú pihentető alvást javaslok, egy olyan napot, hogy ki se kelsz az ágyból csak tévézel, eszel és alszol.


Utána könnyebb lesz gondolkodni.


Meg egy jó szex, ha van kivel. :)

2011. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ember terhelhetősége nem véglelen. A szervezet tűr, alkalmazkozik, tűr, alkalmazkodik, aztán valahogy jelez, hogy ÁLLJ! Nekem ez nem tetszik!Lassíts, csinálj valamit, mert baj lesz! Elérkezett az idő hogy mérlegelj!

Hagyj kicsi időt magadra!

Erre nincs infúzió, gyógyszer, csodaszer! Lassíts, és MÉRLEGELJ!

2011. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat :) alkalmazni fogom !
2011. nov. 27. 01:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!