Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogamból kiesett a tömés, mit...

Fogamból kiesett a tömés, mit fognak vele csinálni?

Figyelt kérdés
Nagy a lyuk és régen tömték még amalgánnal ,semmi bajom nem volt vele de mióta kiesett a tömés kb 3-4 hete fáj .
2011. nov. 15. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Újra be fogják tömni.
2011. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy picit még fúrnak rajta és új tömést kapsz.Célszerűbb lett volna előbb elmenni dokihoz.Amugy nem kell félni.Az én orvosom pl.töméshez is szokott adni érzéstelenítőt,ha megkéred a orvosodat biztos ad neked érzéstelenítőt.
2011. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

utolsó voltam.

Még valószínű hogy már nem amalgám tömést kapsz,de ha mégis azt adna,akkor kérj másikat(fehéret nem tudom mi a neve)de ne amalgámot adjon mert annak mellékhatásai vannak stb.

2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Manapság egy mire való fogorvos nem használ amalgám tömést.

Vannak ennél sokkal tartósabb és szebb megoldások. Nekem például porcelánból csinálta meg a rossz fogaimat. És volt amelyiket ragasztotta is.

2011. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat: valamire való
2011. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Most tettek bele ilyen gyógyszeres tömést ,jól birja nem fáj mint eddig szóval akkor mehet sztem az igazi is ,azt mondta ahhoz nem kell érzéstelenités mert csak betömi .Nem értem pontosan ,hogy-hogy nem kell megfúrni ,de másik fogamat gyökérkezeli egy időben ezzel ,és nem figyeltem annyira mert fájdogált :/Árat sem beszéltünk még meg mondta majd a végén tulajdonképpen lesz 3 pótlásom ,és két fogtömés na meg ezek a gyökérkezelések .Attól is tartok ha mondjuk azt mondja 100 000-de nekem csak 80 000 lesz akkor rá pl mit fog szólni ..remélem lehet utólag is vagy részletekben is fizetni .A fogamat már csak nem szedi ki :)Terhességeim alatt elhanyagoltam ,féltem inkább a dokiktól ,de már nagyon bánom .

2011. nov. 15. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!