Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen szteroidot NEM tartalma...

Milyen szteroidot NEM tartalmazó kenőcsök vannak amivel lehet enyhíteni a pikkelysömör tüneteit?

Figyelt kérdés
Nincs ugyanis kedvem Elosalic kenőcsöt használni, attól eléggé el lehet hízni ugyanis, én voltam már elhízva egyszer, de lefogytam és 1 éve tartom a súlyom (173 cm mellé 67 kg). De ha el kell hízni, hát akkor legyen... De azért írhatnátok nekem szteroidot nem tartalmazó gyógyszereket. Az ár 2500 ft vagy az alatt lenne. Nem gondolom, hogy van ilyen, de hogyha van írjátok le nekem, köszönöm előre is.
2011. nov. 11. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
15 évesen jelent meg rajtam a pikkelysömör. Most 25 vagyok és csak súlyosbodott. Na már most a szteroid tartalmú kenőcsök közül a Diprosalic-ot tudom ajánlani, kisebb foltokra igencsak hatásos. DE! Van egy új csodafegyverem! Az UV-B lámpa! Azt köztudott, hogy a napfény jót tesz neki és a mediterrán országokban a pikkelysömör igen elenyésző számban jelentkezik. Elmentem a semmelweis bőrklinikájára, ahol UV-B fényterápiát tudtak adni TB-s s így nem kell külön fizetni érte. Nagyon szépen elmúltak a foltok a hasamrol, hátam, karomról, a láb egy kicsit makacsabb, de az is javult. Egy szó, mint száz nagyon bevált. Igen csak az volt a baj, hogy a munkám miatt nem mindi tudtam elmenni, és sokan is vannak, stb. Egy idő után nem mentem és 2,3 hónap múlva ismét elkezdtek előjönni a foltok. A neten kutattam, és rájöttem, hogy én is szerezhetek egy ilyen lámpát, csak jóval kisebbet. Voltak boltok 120ezerért adták volna a kicsit, de én nem hagytam magam. Saját magam rendeltem egy UV-b csövet egy kft-től, kellett egy speciális atalakító, apám meg ügyesen összeszerelte nekem. Ügyes ember ért hozzá! Durván 45-50 ezerből meglett a lámpám és boldogan kezelem magam itthon kényelmesen és múlnak a foltok. :)
2011. dec. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!