Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a fájdalom oka?

Mi lehet a fájdalom oka?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron a munkahelyen megbotlottam egy raklapban. Konkrétan a sarkam akadt bele és elestem. Másnapra enyhén megdagadt a bokám és nem tudtam ráállni a talpam belső felére mert a nagy lábujjamba iszonyatosan beleszúrt a fájdalom. Ezért a talpam külső részén kezdtem járni ott nem fájt. 2 hónapig bokaszorítót hordtam. Dokihoz nem mentem. Panaszaim enyhültek de nem szűntek meg. Reggel ha felkelek alig tudok ráállni a lábamra annyira fáj a sarkam,bokám de egy idő után megszűnik. Ha nagyon megerőltetem akkor is fáj és mivel álló munkát végzek sajna nagyon nem tudom pihentetni és ha hirtelen lépek a talpam belső felére akkor megint belenyillal a nagy lábujjamba a fájdalom. Ha pihentetem annál rosszabb mert utána nagyon nehéz ráállni. Dokihoz pedig azért nem mentem még eddig mert mivel tavaly egy év munkanélküli után végre dolgozhattam de csak 1-2 hetes szerződéseket kaptunk amit azóta nekem véglegesítettek. Holnap megyek háziorvoshoz kíváncsi leszek mit mond. Remélem semmi komoly.
2011. nov. 6. 15:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Megröntgenezték a bokám annyi van a papíromra ráírva a bal boka csontjain kóros nem látható. De akkor miért fáj? Ha az inakkal lenne valami gond azt a röntgen kimutatná nem?
2011. nov. 9. 12:45
 2/2 Snl.Drako válasza:
Az inakon, kedves kérdező, úgy megy át a röntgensugár, mint vattán a páncéltörő golyó. Ha ott van a gond, a röntgen semmit sem mutat, de őszintén szólva ha még mindig fáj, akkor rosszabbul jártál, mint egy töréssel. Őszintén szólva buta voltál, hogy nem mentél dokihoz úgy, hogy még másnap is fájt, mert most lehet, hogy egy életre bicebóca maradsz. Külön az akhillesz inadat nézesd meg, én arra gyanakszom, de az elszakadt, hát akkor ennyit a lábadról. Teljesen nem hiszem, hogy elszakadt volna, szerintem max részleges, de az is elég hozzá, hogy fizikai melóval jó ideig ne keress egy huncut vasat se. Szerintem próbálj meg ülőmunkát szerezni (pl legyél helpdesk-es, vagy tudakozós, ha van hozzá türelmed) és jó gyógyulást. Viszont az is lehet, hogy egy ín a talpadban lett rondán meghúzódva, azt is nézesd meg, jut eszembe.
2011. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!