Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki akinek szedtek mar le...

Valaki akinek szedtek mar le anyajegyet a borerol?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok,szednek le-e egyszerre tobbet,mentel-e citologiara elotte es visszanonek-e kesobb?
2011. nov. 5. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem már szedtek le 2őt is, mind2 az arcomon volt. Egyik kisebb volt, másik elég nagy. Egyszerre csak 1et szednek le, legalábbis nálam azt mondták 1et lehet csak.

10 perces "műtét" volt. Azóta már alig látszik a vágás helye (1 éve volt). Rá 1 hétre kell menni szövettanra, ott elmondják h van e elváltozás benne vagy nincs, de nem kell félni, attól mert visszahívnak nem jelenti egyből azt h baj van, mindenképp menni kell:)

Van esély rá h visszanő, de nagyon ritkán. Nekem nem nőtt vissza egyik sem.

2011. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha gyökerestől kiszedik (tehát szikével kivágják), akkor már hogy nőhetne vissza? :)


Én elmentem magán rendelőbe, győzködtem a bőrgyógyászt, hogy szeretnék kettőt vagy hármat leszedetni (végül csak kettőt szedettem le), erre ő kért egy időpontot a plasztikai sebészhez. A sebész kb. 20 perc alatt leszedett kettőt (1 v. 2 hét).


Hármat csak azért nem tanácsoltak egyszerre, mert akkor tök eltérő helyen lettek volna a sebek és nem tudtam volna sehogy se normálisan mosakodni :)


2 hét múlva mentem varrat szedésre + szövettan eredményekért.


Ja és valami: nem árt kérni plusz sebtapaszokat (ha nem adnának maguktól), de amúgy dm-ben is kapni szép steril (elég nagy) tapaszokat. :)

2011. nov. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!