Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugye nem fog elküldeni a...

Ugye nem fog elküldeni a fenébe? :D

Figyelt kérdés
Múltkor voltam bőrgyógyásznál hajhullással, de nem úgy nézett ki, mint akit túlságosan érdekel a dolog. 1) Kab 30 máspdpercig voltam bent 2) át sem nézte a fejbőröm, és hogy hol hullik a legjobban 3) még egy hormonvizsgálatra sem utalt be, csak adott egy Alpicort oldatot. Ez volt több mint egy hete, de a hajhullás nem lett jobb, sőt néha még jobban hullik. Persze tudom, hogy ezek a szerek nem egy-kettőre hatnak, de én nyugodtabb lennék, ha beutalnának egy hormonvizsgálatra, mert a hajam nagyon megritkult, és ha hormonális oka van, nem is fog visszanőni. Akkor viszont klegalább már a többi ne hulljon ki. Mpost ugyanoda jelentkeztem be, csak egy másik bőrgyógyászhoz. Ugye nem fog elzavarni a francba a türelmetlenségemmel?xD Mert tényleg nem csodát várok, csak azért vizsgáljanak már ki rendesen.
2011. szept. 7. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél csak vissza! És követeld ki ami jár neked. Ha már fizetjük azt a rohadt TB-t legalább lássanak el rendesen.
2011. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csinálok ilyet rendszeresen. Megmagyarázom "fájdalommentesen", hogy miért nem voltam megelégedve a másik dokival.

Végleges nőgyógyászt is így találtam. Elmondtam mindegyiknek, hogy keresem azt az orvost, aki tud és akar is segíteni, nem pedig futószalagon gyógyít. Csak így egyszerűen.

2011. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!