Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetne altatni engem fogkezel...

Lehetne altatni engem fogkezeléshez?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok nagyon félek a fúrástól és akárhányszor elmegyek mindig a rossz emlékek maradnak meg! Ezzel indokolható lenne, hogy altatásban végezzék el nekem a töméseket és a fogkőlevételt?
2011. aug. 25. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet, ha egyébként nincs olyan egészségügyi problémád ami az altatást kizárja. Előtte meg fognak vizsgálni és azt hiszem plusz huszonöt ezer forintot jelent.
2011. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
gondolom gyerek fogászatra mész és ott nem lehet mert régebben én is kérdeztem és kinevettek kb 9 éves lehettem
2011. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem gyerekfogászatra megyek hanem maszek fogorvoshoz mennék
2011. aug. 25. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Indok nem kell hozzá, csak kb plusz 40 ezer (a kezelés ára mellé), de fiatalokat nem altatnak, ha nem muszáj, de ha nincs szervezeti ellenjavallat, akkor altatnak, de előre meg kell beszélni.
2011. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!