Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a bajom? :\

Mi lehet a bajom? :\

Figyelt kérdés
2 napja nemtudok enni.sőt,szinte egésznap nemeszek.ha megkívánok valamit,akkor elég 2harapás,és máris hányingerem lesz,utána pedig kihányom..:\\
2011. aug. 22. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ORVOS!Azonnal. Ez nem játék.
2011. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a hányás eddig csak egyszer fordult elő..inkább csak 1-2 falat után elkezd hányingerem lenni,és nem megy le több falat a torkomon.van amikor ráse tudok nézni egy kajára sem,mert elfog a hányinger.:S
2011. aug. 22. 21:44
 3/9 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt a napokban, nálam idegesség miatt volt(idegösszeomlás),amióta B-vitamint szedek, az meghozta az étvágyam.De mindenképpen orvoshoz!
2011. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen,talán nekem is ez a bajom.az elmúlt időben elégsokat idegeskedek.:\
2011. aug. 22. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Idegesség is okozhatja, meg még egy csomó más olyan probléma, amivel azonnal orvoshoz kell fordulni.
2011. aug. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma azthiszem rosszabb.:\ ha már a kajára gondolok,akkor elfog a hányinger.gombóc vana torkomban.éjjel alig tudok elaludni,akkoris pár órára.felkelek,és csak forgolódok.minden kis zajra felriadok.a szívem nagyon fáj..furcsa érzés tölti el.éjjel nagyon elegyengültem.éreztem,hogy elhagy az erőm.muszáj volt ledőlnöm egy picit.és akkor szinte ledermedtem.alig tudtam mozogni,azt is csak nagy erőfeszítések árán..sokszor lázasra sírom magam..:S
2011. aug. 23. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon legyengültél, és nem tudsz orvoshoz menni, akkor ügyeletes orvost hívj, és készülj fel arra, hogy esetleg kórházba mész.
2011. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kórház? csak aztne.:S
2011. aug. 23. 12:05
 9/9 anonim válasza:
Te barom, már 21000000000* elmehettél volna orvoshoz ehelyett itt nyafogsz hogy rosszul vagy.. Te élvezed ha sajnáltathatod magad? Már leírtuk zúzzál orvoshoz és ne itt nyafizz..
2011. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!