Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » El kéne égetni némely eremet...

El kéne égetni némely eremet az orromban milyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyire fáj, milyen hosszú adnak e közbe injekciót, utánna meddig fáj és mit kell vele csinálni?
2011. aug. 21. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy qrva büdös, észre sem veszed.
2011. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer el kellett sütni benne az ereket, az volt életem legrosszabb élménye.( pedig már csontvelőt is vettek tőlem )Vérzékeny voltam, az orvos alig tudta megcsinálni,mert nem látta az eret úgy ömlött az orromból a vér.A mentősök is azt mondták hogy ilyen durva esetet még ők sem láttak.

de normál esetben nem vészes. anyukámnak is csinálták már. tényleg csak annyi hogy büdös.

2011. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Meg amúgy én nem is olyanoknál akarnám csinálni mint valami sima állami kórház vagy szakrendelő hanem a szegedi Fül-Orr-Gégészeti Klinikán. De akkor nem vészes és érzéstelenítik?
2011. aug. 21. 13:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert amúgy nekem most úgy szokott vérezni az orrom, hogy hetente 3-4 alkalommal.
2011. aug. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!