Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges, hogy így ki tudom...

Lehetséges, hogy így ki tudom szedni magamnak is a bennt maradt üveget?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..


Nagyjából ez a helyzet a lábammal, ez is az én kérdésem volt. Az üveg a sarkamban van, ahol elég kemény, és vastag bőrkeményedés van.

Arra gondoltam, hogy ha beáztatnám egy kicsit meleg vízbe, akkor felpuhulna a bőr, és talán magamnak is ki tudnám szedni, mert egyáltalán nincs mélyen. Van rá esély, hogy meg tudom csinálni?

(Persze, fertőtlenítő meg minden adott...)


2011. júl. 23. 12:29
 1/7 anonim válasza:

inkább ne csinálj semmit magaddal, hanem menj el a sebészetre, kivárod a sorod, aztán 5 perc alatt kiveszik neked, de inkább kérdezd meg a szüleidet

a kérdésedből gondolom, hogy még gyerek vagy, egy gyerek nem bírná magának kiszedni, meg is sértheti magát, és a fájdalom miatt egyébként sem tudná szakszerűen ellátni, sőt, lehet hogy varrni is kell majd


mondom, szerintem menj orvoshoz, nehogy magadnak megsérts valami eret, vagy akármit aztán ne tudj lábra állni... én nem kockáztatnék, egyébként is ingyenesen megvan 1 délután alatt, nem értem mit tökölsz

2011. júl. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
inkább menj orvoshoz
2011. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, 23 vagyok, és marhára félek az orvostól, és szeretném elkerülni.
2011. júl. 23. 14:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Az orvostól félsz, de magadat össze tudnád vagdalni?


Ez egyáltalán nem logikus! Az orvos ÉRZÉSTELENÍTÉSSEL dolgozik, és nem kaszabol össze vissza, egy perc alatt kikapja, nem lehet az olyan mélyen.


Szerintem több bátorság kell ahhoz hogy az ember belevágjon a saját lábába, mint ahhoz, hogy szakemberre bízza, szóval olyan félős mégse lehetsz.


Tessék elmenni, és nem kínlódni ezzel tovább!

2011. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak arra gondoltam, hogy végül is egy szálkát is ki tud szedni magának az ember, akkor ez sem lehet durvább
2011. júl. 23. 18:05
 6/7 Levka Reina ***** válasza:
Menj el szépen a sebészetre, nem olyan borzalmas dolog. Egy tetanuszoltást valószínűleg kapsz majd, de az is két másodperc, és az üveget is könyeben kiveszik. Ha megsérted Magadnak, sokal fájdalmasab lesz helyrehozni.
2011. júl. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért tettem vele egy próbát, és ki is tudtam szedni. Úgy, hogy semmit nem is éreztem belőle, kicsit se fájt, és még csak mélyen sem volt, mert még csak nem is vérzett, és seb sem keletkezett :)
2011. júl. 23. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!