Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Létezik olyan weboldal, ahol...

Létezik olyan weboldal, ahol le tudom kérdezni, hogy milyen beavatkozásokat végeztek el rajtam a társadalombiztosítás keretein belül?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen hallottam erről, hogy valaki megtalálta azt az oldalt, ahol ezt le lehet kérdezni, én viszont sajnos sehol sem találom. Tud valaki erről valamit? Egyáltalán létezik ez?
2011. júl. 12. 01:57
 1/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Igen, én is megnéztem már.

Regisztrálni kellett magam az Ügyfélkapun.

Utána már lekérdezhető a betegéletút.


[link]

2011. júl. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Most megnéztem, azt írja, hogy ügyfélkapus regisztrációt igényel - azt pedig először személyesen lehet igényelni.
2011. júl. 12. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!


A helyi polgármesteri Hivatalban kell igényleni a jelszót!


A betegéletút szerint a húgomnak volt agyvérzése (NEM VOLT!)...ennyit erről. Most kit jelentsen fel? Persze ez nem komoly, de valaki felvette a pénzt utána.

2011. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan az Okmányirodában kell kérni jelszót.


Ha fals bejegyzéseket látsz, amelyek öt évnél nem régebbiek, akkor az oldal alján egyből jelezheted is.

2011. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!