Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek? Nem tudom,2 éve...

Mit tegyek? Nem tudom,2 éve szenvedek.

Figyelt kérdés

2 éve benövés miatt levették a körmömet a nagy lábujjamon.

Azt mondták hogy ha kenem akkor 2 hónap és rendbe jön. De nem jön rendbe sehogyse... Fáj mint állat vörös is... Visszamentem egy éve azt mondták hgoy gombamiatt... nos... nem hinném hogy gomba mert egyik nap véletlenül belerúgtam valamibe abban a pillanatban felhasadt a bőr, és egy 3 centis körömdarabot szedtem ki...

lehet hogy viccesnek hangzik de azon gondolkodok hgoy 2 hét mulvan( jövőhéten dolgozok) elmegyek az orvoshoz és megmondom neki hogy vágja le a fenébe... mondjuk azt nem említve hogy mostmár a mellette lévő ujjon is elkezdett bepirosodni a bőr. És anyira rossz érzés. nem tudom mit tegyek NEm tudom felvenni egy szandált papucsot... 2 éve minden nyáron vastag zokni van rajtam. Fürdeni balatonba esélytelen. tényleg azon vagyok már hogy elmegyek az orvoshoz és mondom hogy vágják le a fenébe. és kinek kellene a beleegyezése hogy tényleg levágják?


2011. júl. 10. 20:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Több orvoshoz is menj el vele, magán sebészekhez.

Ne csak egy véleményt halj!

2011. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!