Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, hogy semmit nem...

Miért van az, hogy semmit nem ér a magyar egészség ügy? Miért van az, hogy minden orvos mást diagnosztizál?

Figyelt kérdés
Az orvosok olyan megbízhatatlanok,mint a politikusok...Értem én,hogy a jobb orvosok külföldre mennek.De akik itthon vannak miért kapták meg a diplomájukat,ha nem is értik a dolgukat?Vagy csak szarnak az emberre?Pénz beszél?Tényleg idáig jutottunk?Ha leordítom a főorvost,akkor rögtön tud intézkedni eredményes kezelés érdekében...Miért van ez?Megérdemlik a hálapénzt???
2011. júl. 10. 11:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tisztelet annak a pár kivételnek....

a 10% amit írtál enyhén szólva....khm...

2011. júl. 10. 15:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Az a szörnyű, hogy egyetlen! kórházi orvost ismerek, aki nem fogad el hálapénzt. Igaz neki van elég pénze, mert kórházi ambuláns doki, kórházi doki, plusz a kórház egyetemén tanít.
2011. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekem egyedül a fogdokim nem fogad el pénzt,de még ajándékot is nehezen.Ritka az ilyen.És ő mégis odafigyel minden apróságra,és igyekszik úgy megoldani a problémákat,hogy ne kelljen fizetni...pl koronáért,vagy fogpótlás stb.
2011. júl. 10. 15:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Én fogorvosnak nem is adok, nem poénból fizetem a TB-t. Csak kórházi dokiknak befekvésnél, műtétnél...
2011. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nekem a fogam nagy kincs,ha elcseszné elől a fogamat,biztos kiütném az övét.1 bajom van,hogy műtöttek már meg feleslegesen.Kérdés,hogy a pénzről szólt e... o.O
2011. júl. 10. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!