Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört, vagy mi lehet vele? :/

Eltört, vagy mi lehet vele? :/

Figyelt kérdés
nem régen beleütöttem a falba mert nagyon ideges voltam.. a kisujjam fölötti "bütyök" kapta a legnagyobb ütést..először nagyon fájt, és nagyon fel volt dagadva, meg volt kékülve,és alig tudtam mozgatni..azóta már csak akkor fáj, ha hozzáér valami.. még mindig fel van dagadva, és lila szinű, de már mozog rendesen, csak ökölbe szorítani nehéz,mert fáj.. mi lehet vele? eltörve nem lehet,mert akkor nem mozogna..nem?? vagy csak el van repedve, vagy mi lehet a baja? lécii segítsetek,mert orvoshoz nem akarok menni vele..köszönöm =)
2011. máj. 27. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Eltörve nincs szerintem csak zúzódás de lehet hogy van rajta 1 pici hajszál repedés.Van egy tapasz a neve flector az nagyon jó rá.Levágsz 1 kis darabot és egész nap nyomja bele a fájdalom csillapítót nekem használt:)
2011. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem zúzódás+repedés

Menj el vele orvoshoz.

Nagy baj szerintem nem lehet,de nem lehet tudni.

Orvos tud válaszolni,mert látja is a sérülést.

Mi látatlanba hogy tudnánk válaszolni?

2011. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyet már én is csináltam :(, de nem tört el és meg sem repedt tőle a csontom. Azért tudom, mert nekem is rondán nézett ki, ezért megröntgeneztettem. Borogasd, esetleg kenegesd fekete nadálytő krémmel, az leviszi majd a lila foltot róla.
2011. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és azt is,hogy ilyen gyorsan írtatok.. =)
2011. máj. 27. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:

nemhiszem hogy eltort ! ahogy az elozo mondta,borogasd,jegeld le,ne terheld le ha lehet.

voltam már igy, a kezemmel. nembirtam bekotni a cipofuzot,alig birtam mozgatni, de elmult . nemlesz baj : )

2011. jún. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm =)
2011. jún. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!