Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Baj van a húgyhólyagommal?

Baj van a húgyhólyagommal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben jött ki. Egyszer csak rám jön a vizelhetnék és ha nem megyek el azonnal akkor bajok lesznek. Egyszerűen nem tudom visszatartani 5mp-nél tovább. Amikor meg elmegyek mosdóba nem érzem azt, hogy olyan sokat vizeltem.

Lehetséges, hogy van vmi baj? Vagy én ilyen vagyok és nem bírom visszatartani? 20/L

Előre is köszönöm a választ!


2011. máj. 25. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Úh, ez nagyon gáz! Tuti hogy a hólyagoddal van valami baj. Nem volt hólyaggyulladásod mostanában?


Nekem 3 éve jött ki hogy volt egy hólyaggyulladásom (égő pisilés, fájó altest, menni is alig tudtam és egyik vesémre rá is ment. antibiotikumtól jól lettem, aztán egy évre rá ismét)


Azóta ilyenem nem volt de előfordult h reggel fáj a hólyagom és nem volt vizelési ingerem= tehát károsodott a hólyagnál valami, de pisilni nem pisiltem be.


1 éve viszont futás előtt ittam egy picit és bizony bevizeltem úgy, hogy nem is vettem észre!!!

tuti h károsodott:S

Azóta futni üres hólyaggal és tistasági betéttel megyek:S


Nem voltam orvosnál, más panaszom nincs, de olvastam itt a neten, h okozhat ilyen panaszokat a felfázás, hólyaggyulladások:S


Menj el orvoshoz!

És írj ide, hogy mit ajánlott! Köszi!

2011. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!