Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Contractubex gél régi hegre?

Contractubex gél régi hegre?

Figyelt kérdés
Állítólag régi hegeket is halványít. Nekem van egy 14 éves elég csúnya hegem. Azt mondták, használjam. De nem orvos mondta, csak egy ismerősöm. Naponta hányszor használjam? És használ valamit egyáltalán (ha sokáig alkalmazom)? Tapasztalatok, ötletek?
2009. márc. 15. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg arra való! Nekem orvos adta gyógyult, heges bőrre. Nem tudom, mennyire használ, mert lusta voltam használni, de egy próbát megér, nem? :)
2009. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem egy plasztikai sebész azt mondta,hogy meg lehet próbálni,de legalább fél évig kell használni. Most fogom én is kiprobálni. Ha mégsem használ,akkor ő az injekciós kezelést ajánlotta.
2009. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aha én is elkezdtem csak azt nem tudom h naponta hányszor szal most csak ugy egy-kétszer naponta használom... ha eszembe jut. :D remélem használ és köszi a válaszokat :)
2009. márc. 16. 18:27
 4/6 anonim ***** válasza:
En is hasznalom kb 5 hete, de meg latvanyosabb javulast nem latok, habar azt is mondtak, hogy tobb honap utan lesz csak eredmenye, nekem is eleg regi hegeim vannak.Szoval en nem vagyok lusta hasznalni, mert mindent megteszek annak erdekeben, hogy halvanyodjanak a hegek, en napi 3-szor hasznalom, allitolag annyiszor eleg 1 nap.
2009. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos orvos meg is mondta nekem, hogy hasznalhatom, de nem fogja teljesen eltuntetni a hegeket, de halvanyodni fognak tobb honap hasznalata utan.
2009. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Berki Barbara válasza:

Hali!

Nekem volt anno a fülemnél egy nagy anyajegy...azt eltávolitották műtéttel. Az orvosom a Contraktubexet mondta hogy azzal kenjem.

Legalább napi 3x...

Én úgy csináltam hogy reggel zuhany után, valamikor délen, és estére de azt letapasztottam. Lehet ilyen speckó tapaszt kapni, vagy csak simán gézlapot ragasztottam oda. Azzal nagyobb hatást értem el. pár hónap és vékonyodott nem volt piros, és nagyon szép.

Most a mellemről vettek le és azt mintha hentes csinálta volna -.- Most kicsit késön kezdem el kenegetni de ugyanigy csinálom.

:D

2012. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!