Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tul sok szalmakrumplitol...

Tul sok szalmakrumplitol lehet egy piros folt a hasamon. Ami lassan mulik (azaz 1-2 het)? Es nem olyan nagy, nemtudom 1 centi lehet!

Figyelt kérdés
(az utobbi honapokban (3-5) szinte minden nap fogyasztottam szalmakrumplit)
2011. máj. 12. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy a szalmakrumplitól van. Ez inkább valami bőrbetegség, fertőzés, pl gomba... De lehet szőrbenövés is.

A napi rendszerességgel fogyasztott sültkrumplitól inkább elhízol majd, nem kiütéseid lesznek. Ilyen mennyiségben nagyon egészségtelen.

2011. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
en arra gondoltam hogy a sok szalmakrumpli megterhelte volna esetleg a majam es attol.. am koszi a vallaszod !
2011. máj. 12. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok: az tuti, hogy megterheli, a só és az olaj (+hidrogénezett növényi zsiradék, ami a legrosszabb!) miatt. Ezek is nyilván ekkora mennyiség után nyomot hagynak a testeden, de nem egy folt formájában, hanem pl pattanásos leszel, zsírosodik a bőröd, csúnyább lesz a hajad, körmöd... És hízol.

Ennek a foltnak más oka van. Ha nem viszket vagy terjed, akkor ne aggódj miatta, de ha észreveszel még egyet, vagy ez elkezd viszketni, menj el a bőrgyógyászhoz.

2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megterhelte a májad és az agyad is kezd oda lenni.
2011. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az elsonek! nem viszket es nem is erzem hogy ottvan csak lattam,es zavart de mar muloban van! amugy hogyha viszketne akkor borgomba lehet..vagy?!
2011. máj. 12. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ha viszket, akkor gombagyanús, vagy valamilyen más fertőzés. De ne piszkáld, hadd múljon el.
2011. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oki oki!
2011. máj. 12. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!