Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet ez neki? :O

Mitől lehet ez neki? :O

Figyelt kérdés
Aggódom a barátomért mert a kezén a nyakán és a hátán fura kiütések vannak..vagyis nemis kiütések hanem olyan mint ha kilenne száradva a bőre..:/ volt rengeted bőrgyógyásznál...mindegyik mást mondott pl h alergia, faggyúmirigy gyulladás, ekcéma meg hasonlók...kb 10 féle krémet írtak már fel neki de egyik se használt...olyanoktól kérek választ akinek volt már iene vagy látott iet és tudja hogy mi segithet előre is köszönöm:)
2011. máj. 10. 19:59
 1/3 tetris ***** válasza:
Egy képet láthatnánk?
2011. máj. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

volt hasonló nekem is, lányomnak is.

Jó zsíros testápolóval kentem a lányomnak, tégelyes Nívea, Dove, egy idő után elmúlt.

Nálam olyan volt, hogy viszketett és vörös volt meg száraz. Azt steroidos kenőccsel kentem, huh mi is volt a neve, ja, Elocomos kenőcs!

2011. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nincs képem róla..:/


köszönöm.:)

2011. máj. 14. 23:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!