Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi tegyek? A sarkamon befelé...

Mi tegyek? A sarkamon befelé növő bőrkeményedésem van.

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász szerint vírusos szemölcs. Adott rá vmi erős sav alapú kenőcsöt, ami állítólag felszínre hozza egy idő után. Sebész szerint műteni kéne. Nem tudom kihez forduljak, mi lenne a megoldás.
2009. márc. 4. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is van mindkét talpamon. Én a duofilm nevű ecsetelőt használom tavaly nyár óta. Valamivel jobb. Nekem, akkor amikor jártam kezelésre fagyasztották, de utánna eléggé fájt. Így mivel félek, marad a duofilm és gyakran használom a scholl pengét, amivel levágom az elhalt bőrt. Egyébként nekem több mint 10 éve van, most hogy kezelem már jobb, de mindennap kenni kell. Kitartás! Ha bátor vagy próbáld meg kivágatni, lézereztetni, de hallottam már, hogy visszajön.
2009. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jó pedikűrös se perc alatt megoldja!
2009. márc. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!