Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell egy háziorvoshoz...

Hogyan kell egy háziorvoshoz bejelentkezni?

Figyelt kérdés

Eddig gyerekorvoshoz jártam, de mivel elmúltam már 18, kéne keresnem egy felnőtt háziorvost. De nem tudom pontosan hogy kell "bejelentkezni". Bemegyek egy sztk-ba, vagy kórházba és utána? Odamegyek a betegfelvételhez? És utána csak várni kell hogy behívjanak?

Tényleg gáz, hogy ilyeneket nem tudok, de mivel nem vagyok beteges típus, nem is emlékszem mikor jártam utoljára orvosnál.

És ha nőgyógyászhoz is akarok menni, akkor kell beutaló? Vagy csak simán kereshetek magamtól egyet?


2011. ápr. 20. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

1. kinézel magadnak egy háziorvost ajánlás alapján vagy a neten, próbálj a lakásodhoz minél közelebbit választani (kórházban biztosan nem találsz)

2. felhívod telefonon, időpontot kérsz (a papírjaidat elvileg a gyerekorvos küldi át neki, de kikérheted és elviheted személyesen - természetesen nem gondolatovasó a gyerekorvos, szólni kell neki)

3. vagy egyszerűen odamész rendelési időben és kivárod a sorod


Nőgyógyászhoz nem kell beutaló, csak időpontot kell kérni.

2011. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!