Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elmúltam 18, mi a módja, hogy...

Elmúltam 18, mi a módja, hogy a gyerekorvosomtól átmenjek egy "normál" háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Először el kell menni az új dokihoz megkérdezni, beleférek-e a praxisába? A papírokat meg majd egymás között átküldik, ha odaszólok telefonon? Hogy megy ez?
2011. márc. 30. 10:55
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:
Menj el személyesen a választott háziorvosodhoz és beszéld meg vele, hogy vállal-e. Én ezt tettem.
2011. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az új háziorvos fogja hivatalosan kikérni a régitől a papírjaidat, neked csak meg kell beszélned vele, hogy vállal-e.
2011. márc. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én vmi olyasmiről tudok, hogy amíg diák vagy, maradhat a gyerekorvos
2011. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 évesen még gyerekorvoshoz jársz? Ez furcsa... Én már 14-15 éves korom óta rendeshez...

Nekem csak annyi volt, hogy odamentem a körzetihez, hogy "itt vagyok", megmutattam a TAJ-kártyámat, rápecsételte, hogy már nála vagyok, beírt a gépbe és kész.

2011. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!