Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MI van akkor ha valakit...

MI van akkor ha valakit műtenek, és pont akkor jön meg/ van meg a menstruációja?

Figyelt kérdés
Nagyobb műtétre gondolok, ami után több napig fel sem kelhet az ágyból. El sem tudom képzelni h ilyenkor hogy oldják meg a dolgokat.
2009. febr. 25. 16:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A terhesség alatti mensiről: nem is olyan ritka, én már többször hallottam és ismerőseim körében is előfordult. Nekem ugyan nem volt meg a 2 terhességem alatt, de 5-6 hónapig sokszor éreztem úgy mint mensi előtt, ha meg is jött vna az elejétől, nem is gyanakodtam vna terhességre.
2009. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
utolsónak... Ha valaki nem 100kg, akkor már a nyolcadik héttől látszódik a terhesség. Ha nem 100kg, de nem is nádszál vékony, a 16.-ik hétnél akkor is csak észre kell venni.
2009. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, bár nem voltam nádszál és 100kg sem (70kg), a 4. hónap után kezdtem el hizni, addig nem igazán látszódott és rosszul sem voltam. Ráadásul sokáig úgy éreztem, hogy nemsokára meg fog jönni. Tehát ha meg is jött vna, nem gyanakodtam vna addig...
2009. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem most volt egy komoly gerincmütétem. a menstruációm utolsó napjára esett amikor már csak egy kis barnás folyás volt.. viszont most kellett volna megjönnie, de 8 napja késik...

a dokim kérdezte elöre, hogy nem e fogok menstruálni,de mondtam h addigra elmulik... lehet nem jól tettem? azt hittem addigra teljesen elmulik...

szóval sz.tem mütéteknél nem lehet úgy lenni... tölem se hiába kérdezte meg, ráadásul semmi nem volt rajtam csak a zöld ruha és aztán azis lekerült (intenziven mesztelen az ember) legalábbis ott, ahol engem mütöttek (Országos Gerincgyógyászati Központ)

Másrészt szerintem a fertözés veszély miatt nem megengedett...!!!

Egy kérdés. Szerintetek a mütét miatt késik?(2 negativ teszt, semmi terhességre utaló jel csak cicifájás (de az lehet mensi miatt is..)Igaz csütörtökön megtudom, mert megyek nödokihoz.. de kiváncsi vagyok a véleményetekre!

2009. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
sztem semmi köze a műtéthez, tuti nem amiatt késik. ha nem vagy terhes, akkor nyugi, bizti megjön majd
2009. máj. 9. 19:22
 16/18 anonim ***** válasza:
DE sztem de , van egy ismerösöm akinek ugyanugy volt gerincmütétje és neki 1 honapot kimaradt.. felboritja nagyon a ciklust..neten vhol doki irta hogy akár egy szájsebészeti mütét is.. tök durva..nem?
2009. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
eléggé... :S
2009. máj. 10. 11:34
 18/18 anonim válasza:
Engem pl épp olyankor műtöttek, ezt ugyanis nem lehetett kiszámítani olyan hirtelen jött a rosszullétem, és várni sem lehetett. Úgyhogy tanusíthatom hogy van ilyen. Nem egy kellemes dolog, de sajnos túl kellett esni rajta.
2015. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!