Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtétem lesz. Mit...

Mandulaműtétem lesz. Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Ruha, ásványvíz ilyesmikre gondolok

jah és hogyan tudtatok ülve aludni?:)


2011. márc. 21. 17:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
altatásos vagy altatás nélküli? meg be van gyulladva vmelyik mandulád most? (ha picit az is fontos)
2011. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
helyi érzéstelenítés lesz és nem tudom, hogy be van-e gyulladva,mert általában érzem, hogy valami váladék van a torkomban
2011. márc. 21. 19:01
 3/13 anonim válasza:
az szép... nekem is helyi érzéstelenítéssel volt kegyetlen rossz volt. mondom én mostantól csak altatásosan mindent. hát ruha mind1 sztem. ásványvizet vigyél. először befújják a torkod aztán injekció. és kezdődik is a móka :P . előtte ne igyál semmit mert kifogod hányni. nagyon fontos hogy orron vedd a levegőt. én is köpködtem a dokira a vért. utána alig bírsz majd nyelni meg enni... nagyon xar lesz. de megéri majd :)
2011. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

okés, köszike :)

az estét hogyan bírtad ki?

2011. márc. 21. 19:28
 5/13 anonim válasza:
adtak altatót meg érzéstelenítőt szal gyorsan elaludtam :)
2011. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem vérzett be?utána hogyan viselted a napokat?mikor gyógyultál meg?

húú mennyi kérdésem van... :D

2011. márc. 21. 19:53
 7/13 anonim válasza:

szerencsére nem vérzett. hát nagyon fájt meg minden szal nehezen bírtam. kb. 2-3 hétig tartott. nem emléxem már nagyon :P korod?

19/F

2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok

reggelre kicsit fájt a torkom...holnap műtenek :S

2011. márc. 22. 07:47
 9/13 anonim válasza:
hát sok sikert és kitartást :) az egész időtartam (bevisznek, előkészületek, műtét, kivisznek) kb. 1 óra lesz szal nyugi :) hamar megleszel
2011. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

megtörtént, iszonyat volt...ráadásul elkezdett fájni a mellkasom is,és nem tudom mitől

mit egyek, igyak?

2011. márc. 24. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!