Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltörött a bokám. Most fekvőgi...

Eltörött a bokám. Most fekvőgipszen vagyok, és 2 nap múlva felrakják a járógipszet. Kb. mennyi ideig lesz fent a járógipsz?

Figyelt kérdés
A fekvőgipsz 1 hétig van fent és utána lesz járógipsz. Nem tudom pontosan, hogy eltörött-e vagy megrepedt, mert a pappírra törés volt írva, de nekem a doki azt mondta, hogy megrepedt.
2011. márc. 9. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

szia :)

mennyi ideje van fekvőgipszed?

mert nekem elszakadt a külső meg a belső bokaszalagom is és 2,5 hétig volt fekvőgipszem és utána 3 hét járó. most már csak 1 hét és leveszik a járót is. :) nem tudom,hogy bokatörésnél (vagy ahogy te írtad repedésnél) is ugyanígy 6 hetes ez a tortúra de szerintem valószínű. doki semmi konkrétat nem mondott amikor megkaptad a fekvőgipszed?

2011. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
doki nem mondott nagyon semmi konkrétat. gyorsan megnézte, hogy mi van és ennyi. nem nagyon akart velem foglalkozni, mivel kb. 230 kmre lakom onnan ahol elláttak, mivel ott történt a baleset. 1 hetet kell fent lennie a fekvőgipsznek. pénteken le is cserélik járóra.
2011. márc. 9. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok.

hát nem tudom akkor ez más mint nálam. szerintem a járógipsz ugyanúgy 3 hétig lesz. de majd a doki meg mondja :) addig is jobbulást!

2011. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szepfiu666 válasza:
5 hét , legalábbis nekem annyi
2014. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!