Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy fáj a gyökérkezelés? Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 16:45
 1/4 anonim válasza:
Nem fáj, természetesen érzéstelenítőt kapsz, anélkül minden bizonnyal lehetetlen lenne ilyesmit csinálni. Azzal kezdik hogy kifúrják a beteg fogat egészen az idegekig, ott azokat kihúzkodják a fog gyökeréből és valamiféle fémszálakat helyeznek be helyettük, betömik és bumm kész is van. A lényeg hogy "meghalasszák" a fogat, azzal többé nem fogsz érezni semmit. A rossz benne hogy ha megint romlani kezdd nem fogod észrevennni!
2011. jan. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon fáj,különösen,ha felső fogról van szó.
2011. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem messze nem fájt annyira, mint a fúrás, tömés, pedig nekem is felső fogakat csináltak, ráadásul elsőket. Úgyhogy nyugi!
2011. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem érzéstelenítő nélkül csinálta mert 37.hetes kismama vagyok.belefújt valamit azután vékony tűt bele nyomkodott az fájt utánna fecskendővel bele fröcskölt valamit ki kelett öblögetni azután mégegyszer belefröcskölt valamit és utánna ki kelett köpni és ezt csinálta 2 alkalommal.azt mondta,hogy megnyitotta.De nem zárta még be.De most voltam 11.körül és még mindíg sajog.Ez mi volt amit csinált?
2011. jan. 12. 17:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!