Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bőrrák vagy nem? . (lennt...

Bőrrák vagy nem? . (lennt több info)

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem a hasam felett és észrevettem ,hogy alattta barna folt jelenik meg.De letudom szedni ezt a barna foltot(lehet ,hogy hámlik nem tudom vagy esteleg kivanszaradva) ez a folt egsézen a köldökömig megy.Egszerűen nemtudom miez remélem semmi komoly.
2010. dec. 18. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mennék bőrgyógyászhoz és nem kezdeném el kapargatni gondolván h hámlik :D Sztem ez ne említsd h volt-e piszkálva mert csak leb*sznak h több kárt csináltál.
2010. dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bőrrák vagy nem?


Ez elképesztő, hogy milyen ostoba emberek vannak! Hogy a fenébe gondolod, hogy ezt neked itt bárki is megmondja? Még orvos sem mondana semmit anélkül, hogy nem látja! Húzz el a bőrgyógyászatra ahelyett, hogy a neten lógsz!

2010. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy probléma lenne, ne aggódj. Azért szerintem is nézesd meg bőrgyógyásszal, de ő is biztos azt fogja mondani, hogy semmi komoly, nyugodj meg. Amúgy biztos csak hámlik a bőröd, lehet, hogy az anyajegyhez semmi köze.
2010. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn már megyek is bőrgyógyászhoz,az a biztos.
2010. dec. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!