Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Véradáskor (NEM VÉRVÉTEL! )...

Véradáskor (NEM VÉRVÉTEL! ) vizsgálnak drogra?

Figyelt kérdés

A HIV és a Hepatitis mellett keresik a vérben a nem szintetikus, könnyű drogokat (gondolok itt pl. marihuána)is?

(pénzkidobásnak tartom, viszont ha a vérben megmarad, akkor elvileg nem kizárhatatlan, nem? ;D)


2010. nov. 29. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
vérben fél évig megmarad, gerincvelő folyadékban örökre /úgy tudom, de nem tuti/
2010. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyne figyelnék már a vérben fellelhető idegen anyagokat.

Nem viccből veszik le azt a vért tőled.

Szted úgy befogják adni más embernek h televan egyéb származékkal?

minek adsz vért 1általán ha tudod h kiderül?

2010. nov. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem, mert vérből nem is mutatható ki a mariska, legfeljebb vizeletből.

mindenesetre nagyon nem szép dolog vért adni, ha drogozol, én nem vagyok egyáltalán a dolog ellen, de szerintem vagy az egyik, vagy a másik.

2010. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, és elmondanám, hogy vérből 3 hónapig, vizeletből 3 napig, gerincvelőből pedig életed végéig kimutatható a "mariska", és ez 100%.
2010. nov. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérlekszépen. Azért kérdeztem... "minek adsz vért ha szívtál": nem tudtam meddig van jelen a vérben. Már tudom, nagyon köszönöm a kedves válaszolóknak..
2010. nov. 29. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!