Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felfázásról lenne pár kérdésem...

Felfázásról lenne pár kérdésem-nagyon fon. Tos lenne?

Figyelt kérdés

Ha leült valaki a hideg kőre akkor mindenképp felfázik esetleg vesemedence gyullasát kap vagy nem feltétlen? És ha valaki felfázik, akkor a petefészke fázik fel vagy egyátalán micsoda ? Olyankor mindenképpen nőgyógyászhoz kell fordulni, vagy a háziorvos is elég ? Felfázástól lehet egyuttal vakbélgyulladás is ? Mit tehet az, aki estleg felfázott ? Akármilyen házi praktikák, még mielött nagyobb lessz a baj ?

Csak kíváncsiságból kérdem, hogy tisztában legyek azért a dolgokkal. Nem mintha fel akarnék fázni, de egy kis felvilágosítás nem árt :P

Köszönöm, h elolvastad! Legyen jó napod ! :)


2010. nov. 24. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos. urologushoz kell menni. hazi gyogymod ami nekem bevalt sajat vizeleted es cickafarkfü tea 1:1 aranyu keverese megelözeskeppen is jo napi 3 cseszevel. sajat vizeleted homeopatias alapon hat hasonlot a hasonloval.
2010. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A saját vizeletemet is meg kell inni ? Bocsi..lehet, h hülyeséget kérdeztem, de én így értelmeztem :) És köszönöm a válaszodat. A csalán tea is jó rá ?
2010. nov. 24. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy biztos:D Ne aggódj, én jártam már nedves fűben, tíz fokban szandálban (zokni nélkül), vékony háromnegyedes nadrágban kb egy óráig, majd ültem még fél órát egy hideg ülésen és semmi bajom nem lett. A felfázás egy sima húgyúti fertőzés, a hideg csak azért okozhatja, mert meggyengíti az immunrendszeredet, és ezért könnyebben megtelepednek a bacik. A vesemedence teljesen más, ugyanis a felfázás rendes neve hólyaghurut és a húgyhólyag nyálkahártyájának gyulladása, a vesemedence pedig a vese "legbelső" része, ahonnan a húgyvezeték indul a húgyhólyagba. Elég a háziorvos, ő is tud neked felírni rá gyógyszereket.

A felfázástól nem lehet vakbélgyulladásod; a vakbélgyulladás igazából a vakbél végén található féregnyúlvány gyulladása, ami a test védekezésében játszik fontos szerepet. Több mindentől begyulladhat, a felfázás nem tartozik ezen okok közé:)

Aki felfázott, menjen orvoshoz, vagy legalább beszéljen a patikusával, mit tehet, biztosan fog tudni ajánlani akár homeopátiás vagy egyéb gyógynövénykészítményt is. (Pl. vörösáfonya kapszula)

A saját vizeletedet SOHA ne idd meg!! Tele van méreganyagokkal és ha húgyúti fertőzésed van, akkor csak visszakeringeted a szervezetedbe a baktériumokat. Tényleg ne idd, ennek semmi orvosi alapja nincs.

Ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan:) Remélem segítettem.

2010. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Én ma leültem egy kicsit a hideg kőre, de csak kb 5 percre. Mindenki azzal ilyeszteget, h most vesemedence gyulladűsom lessz meg mittom én.

Ittam cickafarkfű teát, rem azért az segített, a bacik ellen :P Egyébként ez jó megelőzésre ? Vagy mit kéne tennem ? :)

Mégegyszer nagyon köszi :)

2010. nov. 24. 18:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!